Nowość Trumpette! 6 par skarpetek przypominających buciki ze "sznurówkami" i motywem pirackim przy kostce. Wszystkie z anty-poślizgową podeszwą, w 6 intensywnych kolorach! Dla wielbicieli motocyklowych wypraw. Zapakowane jak zawsze w tematyczne, prezentowe pudełko. Skarpetki są grubsze niż tradycyjne modele Trumpette.
TRUMPETTE to producent najsłodszych na świecie skarpetek, bucików i ubranek dla dzieci. Ulubieniec gwiazd (m.in Jessici Alby, Gwen Stefani, Denise Richards) oraz tysięcy mam na całym świecie. Numer 1 na listach prezentów z okazji baby shower, narodzin dziecka i tysiąca innych okazji.
Wszystkie skarpetki wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów. Ich piękne kolory i wzory nie spierają się. Wszystkie mają anty-poślizgowe podeszwy, co szczególnie sprawdza się u raczkujących i stawiających pierwsze kroki dzieci. Skarpetki Trumpette, wykonane z najwyższą starannością, nie uciskają delikatnych nóżek i co najważniejsze, jako jedne z nielicznych, nie spadają!
rozmiar na pudełku: 0-12 m
ilość: 6 par





dostępny