sklep dla dzieciProducenci
O nas

Witamy w sklepie Bokado!

With love for kids - najpiękniejsze prezenty dla dzieci i piękne rzeczy 

 

Bokado narodziło się z naszej pasji do pięknych rzeczy. Powstało z myślą o tych,
którzy tak jak my szukają czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego, utrzymanego w pięknej estetyce.

 

Bokado to tysiące gotowych pomysłów na prezent z okazji baby shower, narodzin dziecka, na roczek, dla młodej mamy, dla starszego rodzeństwa i innych. To najwyżej jakości ubranka, stylowe dodatki, nietuzinkowe zabawki, dekoracje do dziecięcego pokoiku.

 

Znajdziesz u nas prawdziwe bestsellery tj.: Trumpette, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, ekskluzywne produkty Pasito a Pasito, akcesoria skandynawskiego Elodie Details, ponadczasowe francuskie ubranka Petit Bateau, fenomenalne zabawki Moulin Roty, Djeco, jeździki Baghera, cuda w wykonaniu duńskiego Maileg i wiele wiele innych starannie wyselekcjonowanych marek.

Bokado z francuskiego beaux cadeaux = piękne prezenty. Ufamy, że taki prezent u nas Państwo znajdą!

Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które tam otrzymujemy od naszych klientów i fanów są dla nas najlepszą opinią i potwierdzeniem jakości i zadowolenia z produktów, które oferujemy.

   

 

Bokado.pl jest prowadzony przez Dominika Drozdowskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Drozdowski Trade & Finance Dominik Drozdowski, ul. Franciszka Klimczaka 8A lok. 54, NIP: 7741248814, REGON:871630040, wpisanego do rejestru przedsiębiorców - Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki. 

 

 

 

sklep online dla dzieci do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl